image
image
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Video

Video

TV Spot

S námi nejde jen o prodej, ale hlavně o vytváření příběhu. Naše týmy tvůrců jsou připraveny přenést vaše myšlenky do obrazu a zvuku. Budujeme most mezi vaší značkou a publikem.

Produktové video

Představte zákazníkům všechny výhody vašeho produktu tím nejpoutavějším způsobem. Tento marketingový nástroj je extrémně efektivní. Snadno vysvětluje funkce produktu, představuje jeho hlavní možnosti použití a výhody. 

Výstupy dodáváme tak, aby je bylo možné snadno použít na webu i na všech sociálních sítích včetně výstupu pro reels a jiné.

 

Promo video

Představte vaši firmu, produkty nebo služby dynamickou vizuální formou, která jasně sdělí, že právě vy jste mezi konkurencí výjimeční a vyplatí se s vámi spolupracovat. Profesionálně natočené promo video rychle odprezentuje vše potřebné.

Animace loga

Oživte svou značku prostřednictvím 3D animace loga! Naše animační týmy mají jediný cíl – přenést vaši firemní identitu do pohybu a zajistit, že se vaše logo stane živým vyjádřením vašich hodnot. S animovaným logem nejen upoutáte pozornost, ale také vytvoříte nezapomenutelný dojem na vaše publikum. Dejte své značce dynamiku, kterou si zaslouží, a překročte hranice tradičního firemního vizuálu.

Stále váháte?

Video je nepostradatelným nástrojem v dnešním digitálním světě, který může efektivně posunout vaši firmu kupředu.

Top_small.jpg

Díky vizuálnímu obsahu a poutavému příběhu můžete rychleji zaujmout a oslovit širší spektrum potenciálních zákazníků.

Lidé mají tendenci více důvěřovat firmám, které se prezentují prostřednictvím videa, protože to vytváří dojem transparentnosti a autenticity.

CZ (70)-Vylepšené-NR 1000px..jpg
Jak to funguje

Dokonály spot / reels / promo může efektivně zvýšit konverze na vašem webu a v e-shopu.

Dejte nám vědět až se odhodláte

Chci to také zkusit

Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám +420 777 300 277
Sales manager Tomáš Balák