image
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kdo jsme

O Ateliéru Mošnov

 

 

 

 

 

O Ateliéru Mošnov

Jsme počtem malá, ale srdcem velká firma se sídlem v Mošnově. Naší specialitou jsou fotografie ve všech variantách, které si dokážete představit - produktové i reklamní, animované, 360° fotografie i 3D modelované v rozšířené realitě. Jo, i tohle umíme. 

Kromě toho točíme videa. A navíc Vám vše i zpropagujeme, protože s online marketingem si tykáme. Přece ty krásné fotky nenecháme propadnout v hlubinách Google vyhledávače!

 

Spolecna_I.jpg

Jak šel čas

Na počátku stála produktová fotografie, která dodnes tvoří podstatnou část našich zakázek. Postupně jsme nabídku služeb rozšiřovali. Začali jsme natáčet videa, v roce 2018 přišla na řadu i první TV reklama. Netrvalo dlouho a naše služby byly ještě komplexnější - rozrostli jsme se o marketingové oddělení. Držíme krok s nejnovějšími trendy. Poslední novinkou je AR - rozšířená realita. Těšíme se na další ateliérovou dekádu!Pojďte s námi do backstage!

 Kouřové efekty, netradiční rekvizity, velkoobjemné produkty... Na ateliérovou plochu 900 m² se toho vleze opravdu hodně. 

 

 

Jak to u nás vypadá během tvůrčího procesu?

Na tomto webu jste mohli vidět řadu výsledných ukázek našich prací. Jak to ale vypadá při samotném focení? 

 

 

Ještě jednou do zákulisí! 

Reelska tvoříme nejen pro naše klienty, ale i pro vlastní radost. Vy díky tomu můžete nahlédnout do našich interiérů nebo natáčení v terénu.