image
image
Drobečková navigace

Úvod > Služby > 3D/AR rozšířená realita - stará verze

3D/AR

AR / Rozšířená realita

Díky vašemu telefonu nebo tabletu si můžete pohodlně z domova prohlížet bez problémů jakýkoliv produkt, ať už se jedná o gauč, televizor, umyvadlo, batohy, oblečení nebo dokonce sauny, bazény, či baráky. Naše 3D/AR (rozšířená realita) Vám umožní vidět vše v reálné velikosti, textuře a barvě.

3D modelace na internetu podporuje rozšířenou realitu (AR) nativně, bez ohledu na to, zda používáte operační systém Android nebo iOS.

3D Modelování na míru

Vymodelujeme i 3D modely větších a složitějších rozměrů na základě poskytnutých fotografií nebo technických výkresů, zejména pro webové stránky a rozšířenou realitu (AR). Klade se důraz na udržení vysoké kvality a zachování přízňivé ceny 3D.

V rámci rozšířené reality máme schopnost interaktivně manipulovat s objektem a případně převést 3D model do prezentačního videa nebo televizního spotu.

A jak to prezentovat u zákazníka?

Máte vždy několik možností prezentace 3D/AR. Pro váš prezentační web / e-shop nebo veletrh či jinou akci.

  • QR kód z počítače do telefonu
  • QR kód z vašeho banneru nebo jiné tiskoviny
  •  Z telefonu přímo do vašeho obyváku

  • 3D model přímo ve vaší aplikaci

  • Klikněte u 3D modelu na AR a máte ho "doma"!


           Snímek obrazovky 2024-01-04 102457.pngezgif.com-video-to-gif-converter(1).gif

3D Konfigurátory

Díky 3D konfigurátoru si koncový zákazník vybraný produkt přizpůsobí vlastním potřebám. Například pro sedačku si zvolí materiály ze kterých bude vyrobena. Může si také snadno procházet varianty nábytku nebo příslušenství pro svůj vysněný kuchyňský robot. V kombinaci s funkcí AR se 3D konfigurátory stávají mocným nástrojem a seznamují zákazníka s produktem do posledního detailu.

Ještě váháte?

Rozšířená realita je dnes jeden z nejzajímavějších nástrojů,

jak zvýšit konverzi a lukrativnost značky.

AR_3D_1000x..jpg

Reálná textura

Díky naší technologii dokážeme zachovat dokonalou texturu a barvy vašeho produktu a přenést je přímo do virtuálního prostoru.

 

 

Skutečná velikost

Umyvadlo, křeslo nebo nemovitost? Díky přesné velikosti v rozšířené realitě budete okamžitě vědět, zda vám nejen barva, ale i rozměr produktu vyhovuje.


 

 

AR_3D_1000x.jpg
Snímek obrazovky 2024-01-09 080416.png

Implementace v praxi.

Dodáme: iframe, QR kód nebo 3D model, který jednoduše nahrajete na své webové stránky. Koukněte, jak to funguje v praxi na sakypaky.

 

 

Dejte nám vědět, až se odhodláte

Chci poptat službu

Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám +420 777 300 277
Sales manager Tomáš Balák